Zadzwoń

(61) 81 22 347

Godziny otwarcia

Pon - Pt 07:00 - 15:00

Napisz do nas

zareba@zareba.com.pl

BADANIA TDT POMP DO BETONU

Nasza firma jest uprawniona do badań, napraw oraz modernizacji urządzeń, jakimi są pompy do betonu. Pompy do betonu podlegają dozorowi technicznemu pełnemu. Urządzenia te muszą być poddawane badaniom w trakcie eksploatacji. Wykonujemy badania okresowe urządzeń. W naszej ofercie znajdują się również badania techniczne – doraźne. Obejmują one takie działania jak badania eksploatacyjne, powypadkowe oraz kontrolne.

Badaniom dozorowym przeprowadzanym przez Transportowy Dozór Techniczny podlegają również niżej wymienione urządzenia zamontowane na pompach do betonu i pompogruszkach

  • Hydroakumulatory,
  • Zbiorniki ciśnieniowe na wodę/powietrze.

Rejestracja pojazdów

Zajmujemy się rejestracją w Transportowym Dozorze Technicznym nowych, importowanych lub zakupionych na terenie Polski urządzeń, takich jak pompy do betonu i pompo-gruszki.

Załatwimy w Państwa imieniu wszystkie formalności związane z rejestracją pomp do betonu, pompogruszek, hydroakumulatorów, zbiorników ciśnieniowych. Skompletujemy całą potrzebna dokumentację zgodną z Warunkami Technicznymi określonymi przez TDT oraz z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej w sprawie urządzeń ciśnieniowych.

Pompy do betonu, Serwis Jan Zaręba