Zadzwoń

(61) 81 22 347

Godziny otwarcia

Pon - Pt 07:00 - 15:00

Napisz do nas

zareba@zareba.com.pl

Badania TDT pomp do betonu

Nasze przedsiębiorstwo uprawnione jest do badań, napraw oraz modernizacji urządzeń, jakimi są pompy do betonu. Pompy do betonu podlegają dozorowi technicznemu pełnemu. Urządzenia te muszą być poddawane badaniom w trakcie eksploatacji. Wykonujemy badania okresowe urządzeń. W naszej ofercie znajdują się również badania techniczne – doraźne. Obejmują one takie działania jak badania eksploatacyjne, powypadkowe oraz kontrolne.
Badaniom dozorowym przeprowadzanym przez Transportowy Dozór Techniczny podlegają również niżej wymienione urządzenia zamontowane na pompach do betonu i pompogruszkach

  • Hydroakumulatory,
  • Zbiorniki ciśnieniowe na wodę/powietrze

Rejestracja pojazdów

Rejestracja nowych, importowanych  lub zakupionych na terenie Polski i już zarejestrowanych urządzeń takich jak pompy do betonu i pompogruszki oraz wyrejestrowanie w Transportowym Dozorze Technicznym.
Załatwimy w Państwa imieniu wszystkie formalności związane z rejestracją pomp do betonu, pompogruszek, hydroakumulatorów, zbiorników ciśnieniowych. Skompletujemy całą potrzebna dokumentację zgodną z Warunkami Technicznymi określonymi przez TDT oraz zgodną z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej w sprawie urządzeń ciśnieniowych.

nasze usługi

Badania okresowe


Dla urządzeń objętych nadzorem pełnym

Badania doraźne


Badanie pojazdów w trakcie eskploatacji

Procedury


Wszystkie naprawy wykonywane są zgodnie z procedurami TDT